Cesta do nitra naší duše

02.05.2023

Přátelé a kamarádi. Ráda bych Vás pozvala na povídání, které se uskuteční už 9. 5. v Centru ELDEN v Brušperku (nám. J. A. Komenského 18, 739 44 Brušperk, od 17:00), tentokrát na téma "Cesta do nitra naší duše".

Během tohoto povídání si povíme důležité informace o naší duši, o tom, jak s námi komunikuje, jak na nás volá a co se s ní děje v případě, že ji neslyšíme nebo slyšet nechceme. 

Povíme si o její nesmrtelnosti a o způsobech komunikace s dušemi těch, kteří již tento svět opustili, případně o komunikaci s dušemi, které nebyly vůbec na tento svět vtělené - andělé, duchovní průvodci. Povíme si o tom, proč některé duše setrvávají i po smrti stále na této zemi (často označované jako duchové), jaký k tomu mají důvod a jak jim lze pomoci "navrátit se domů".

Společně se podíváme na to, co je to plán duše, jak si jej naše duše utváří a co se děje v případě, kdy jdeme proti našemu plánu duše.

V neposlední řadě si nastíníme, zda i naše duše může onemocnět a kdo jí v tomto směru může pomoci.

Zároveň pokud i někdo z vás patří mezi vysoce citlivé jedince, tzn. pokud i někdo z vás přejímá emoce ostatních, povíme si o tom, v čem spočívají vaše dary a proč si vaše duše pro tento život vybrala právě zažít tuto zkušenost.

Těším se na Vás, na vaše dotazy, otázky či podělení se s vámi o vaše konkrétní zážitky.

Krásný týden všem a brzy na viděnou

Jana :-)