Zpověď

31.03.2023

Je tomu hodně dávno, co jsem psala poslední článek. Také se toho za tu dobu odehrálo mnoho. Můj svět se mění a mění se toho skutečně dost. Pokud jsem kdy předtím hovořila o žití v přítomném okamžiku, nikdy jsem této pravdě nebyla tak blízko, jako nyní. Každý nový den je pro mě něčím výjimečným, novým a zároveň tajemným. Tajemným v tom slova smyslu, že doslova nevím, co se mě může opět překvapit.

V současné době postupuji 10-ti měsíční kurz harmonizace čaker, který má za cíl zharmonizovat naše energetická centra v těle. Málokdo si uvědomuje, jak se "neharmonie" čaker projevuje v našich běžných životech. Projevuje se na naši práci, na vztazích, na našem sebevědomí, na prostředí, ve kterém žijeme, na spokojenosti v našich životech a na mnoha a mnoha dalších oblastech našeho života. Nyní vám popíšu začátek tohoto kurzu. V měsíci lednu, kdy probíhala harmonizace první kořenové čakry (která je spojena se stabilitou v životě, se zázemím, a s hmotným světem) jsem se cítila doslova jako nabitá energií. Když to srovnám s měsícem prosincem, je to vlastně nesrovnatelné. Vzhledem k tomu, že kurz harmonizace probíhá ve skupině osob, jedná se o to, že energie této skupiny na vás působí a tím ovlivňuje vás. Postupně jsme ve skupině prošli harmonizací druhé a nyní třetí čakry a někdy sama zírám, co se to v mém životě právě děje. Tak například třetí čakra je spojena s tím, jak o sobě smýšlíme, je spojena s našim projevem ve světě, s naším sebevědomím. Během harmonizace vám do života proto přicházejí události, které mají tuto oblast vašeho života dát do rovnovážného stavu. V mém případě je to proces, kdy mi z okolí přicházejí do života takové situace, které mají vyburcovat mé sebevědomí, umění se postavit za sebe a projevit se. V okamžiku, kdy vám taková situace přijde do cesty byste ji nejraději nezažili - a proč? Protože je pro vás nepříjemná. A proč je nepříjemná? No protože v sobě nosíme něco, co jsme v životě nepřijali, nebo nějakým způsobem zablokovali a uložili hodně hluboko do podvědomí, jen abychom před tuto situaci nemuseli být postaveni. Pokud však chceme doslova lepší život, je nutné, abychom zpracovali i všechny své skryté kostlivce, kteří už chtějí být uzdraveni.

Sama jsem zvědavá, co mě ještě čeká, příští měsíc se vrháme na srdeční čakru, tak uvidíme, co se bude dít:-).

Pokud by i někoho z vás zajímala harmonizace čaker, a chtěli byste zlepšit kvalitu svého života po všech stránkách, můžete se stejně jako já podívat na odkaz člověka, který mi v mnoha směrech pomohl a stále pomáhá, Roberta Kočiše. Odkaz na kurz harmonizace naleznete v sekci "AKTUÁLNĚ".