Nyní nová FB skupina, Psychosomatika, Cesta k uzdravení

https://www.facebook.com/groups/2015239048846097<br>Cesta k sebepoznání. Někdo si možná řekne - "co mám na sobě poznávat? vždyť já se znám! vím kdo jsem."

Není tomu dávno, co jsem dostala rámeček s tímto nápisem "Live your dream". Je krásný a je zcela pravdivý.

Láska a připoutanost. Dnes se spolu podíváme na aktuální téma, téma lásky. Je únor, někteří lidé v něm oslavují svátek svatého Valentýna, ale co je to skutečná láska? A jaké může mít láska projevy? Na toto téma by se dalo povídat hodně dlouho.

Síla esence

07.02.2024

Esenciální neboli éterické oleje. Doslova je miluju. Jsem milovníkem přírody a už od dětství mně lákal svět vůni. Každá květinka voněla jinak. Některá hodně silně, jiná jemně. Každá květina byla výjimečná, byla specifická, ať už svým vzhledem nebo právě svou vůní. Postupně jsem poznala, že některé vůně produkují rostliny za účelem přilákání...

Bytosti světla. Kdo jsou? O koho se jedná? Co dělají a mohou nám pomoci? Tyto otázky jsou mi často kladeny. Promluvit skutečně o bytostech světla, které nás dennodenně doprovázejí, je i jejich velkým přáním. Bytosti světla jsou naši velcí pomocníci. Napomáhají nám v mnoha oblastech našich životů. Napomáhají nám, když máme strach, napomáhají nám,...

O snění

19.01.2024

A co když je to pravda? Tohle je věta, kterou si někteří z nás už někdy v životě poté, co prožili určitý sen, položili.

Přátelství

06.01.2024

Přátelství, to je někdy víc než láska.....alespoň takhle se to zpívá v jedné staré písničce.

Vědění

05.01.2024

Není nic na tomhle světě, co bychom nevěděli. Co bychom nebyli schopni vědět. Každý z nás má v sobě ukrytá veškerá tajemství tohoto života. Vše je v našem podvědomí.

Paralelní životy. Co to vlastně je? O co se vlastně jedná? Každý z nás si pod tímto pojmem může představit zcela něco jiného. Na úrovni naší duše jsme bytosti multidimenzionální, tudíž na úrovni duše jsme schopni žít v mnoha dimenzích a stejně tak ve více právě probíhajících životech současně. Mnozí z vás ví, že v astrálním světě něco jaké...

Slunovrat

21.12.2023

Je to tady, období roku, kdy se opět začnou dny prodlužovat a noci zkracovat. Já sama miluju slunce a v zimním období mi moc chybí. Ale co všechno s sebou slunovrat přináší?

Blíží se Vánoce. Slavíme je každý rok. Každý rok se těšíme na předvánoční atmosféru, zdobení stromečku, pečení cukroví, děti se těší na dárky, které jim asi Ježíšek letos přinese.

Láska-vost

14.12.2023

Často se ptáte, co znamená to či ono, proč se vám děje tamto a tomuhle toto.

Ten pohled

01.12.2023

Bylo to někdy v tuto dobu loni v zimě, kolem Vánoc. Utíkala jsem, běžela jsem, na poslední chvíli jsem naskočila do autobusu, který právě odjížděl. Měla jsem zpoždění. Cesta vlakem trvala dnes děsivě dlouho. Chtěla jsem dorazit co nejdřív, chtěla jsem tam s ní být co nejdéle. Když je tak daleko. Taaaak moc daleko a přitom by nás potřebovala...

Brzy tomu bude rok, kdy jsem započala cestu dalšího nového sebepoznání a sebeosvobození. Téměř před rokem započala má intenzivní práce na sobě samé. A jak jsem k tomuto dospěla?

Lehkost bytí

27.11.2023

Lehkost bytí. Je to vůbec možné? Je vůbec možné zažít něco jako lehkost našeho bytí?