Reiki léčení

Reiki. Někdo z vás u možná o Reiki slyšel. Jiný se o něm dozví záhy. Ráda bych Vám tady ve stručnosti popsala, co to vlastně Reiki je a jakým způsobem funguje.

O historii Reiki by se dalo povídat dlouze, avšak toto není účelem tohoto příspěvku, proto se nyní zaměřím na to podstatné. Co to vlastně Reiki je.

Reiki je "posvátná" energie, která "je" přístupná nám všem. 

Reiki je nejen jednou z "alternativních" způsobů léčení, avšak jedná se o cestu, která dokáže probudit lidi k duchovnímu poznání, uvědomění si svého potenciálu a pochopení základních zákonitostí bytí.

Díky energii Reiki je možné však také léčit svá těla, své vztahy, zmírnit své zatížení karmy, svá traumata, své zlozvyky a psychické stavy. Působením energie Reiki můžeme také působit na uzdravení našich minulých životů, případně můžeme působit na události budoucí. Potenciál této energie je veliký a jeho znovuobjevení může v mnohém usnadnit život každého z nás.

Pokud někoho trápí fyzické nemoci, jedná se především o projev disharmonie naši životní síly. A k nevyváženosti naši životní síly dochází především tehdy, pokud je nějaká oblast našeho života neharmonická. Pokud se trápíme vztahy, pokud si myslíme, že věci by se měly dělat takto a ne jinak, pokud se něčeho příliš bojíme nebo máme z něčeho obavy, pokud v sobě zadržujeme emoce, pokud neposloucháme své pocity atd., atd. Vyjmenovat všechny příčiny našich nemocí by bylo skutečně na velmi dlouho. 

Co však můžu doporučit, pokud již jste odváží a víte, že vaše životní nesnáze mají také svou příčinu, pak jste na velmi dobré cestě k nalezení řešení vaší situace.

Každému z nás byl  od narození dán dar sebeuzdravování. Avšak my lidé jsme na toto zapomněli. A proto vkládáme doslova své životy do rukou druhých v domnění, že nám pomůžou, že právě oni nás uzdraví. Jsou to totiž právě naše myšlenky, naše ega a emoce a pocity, které určují náš zdravotní stav.

Při aktivaci energie Reiki dochází k aktivaci naší přirozené schopnosti léčit sebe sama. Při pravidelném používání energie Reiki dochází k rozpouštění zablokovaných energií v našich tělech, zároveň dochází k očistě našeho těla od toxinů a nahromaděných odpadních látek, dochází také k očistě naší psychiky.

Prostřednictvím energie Reiki je skutečně možné změnit celkový obraz svého života a změnit zdravotní stav k lepšímu. Jen je třeba věřit, že je to možné. 

Terapii prostřednictvím energie Reiki lze provádět na dálku stejně kvalitně jako osobně.

Avšak pozor! 

Energii Reiki nelze nikdy poskytnout jinému, bez jeho souhlasu. V případě dětí, pokud ještě nejsou schopné rozpoznat o co se jedná a nejsou tak schopné samy udělit souhlas, je možné, aby souhlas udělil jejich rodič. Pokud byste chtěli pomoci prostřednictvím Reiki svým blízkým či kamarádům, lze tak učinit až po jejich výslovném souhlasu.

A závěrem ještě dodávám. Pokud souhlas udělíte, může se stát, že na podvědomé úrovni energii Reiki odmítáte (přestože si to vědomě neuvědomujete) a tudíž přestože k vám bude energie Reiki proudit, vaše tělo (či události ve vašem životě, které jste chtěli uzdravit) ji nepřijme. Reiki terapie

V případě vašeho zájmu o Reiki terapii mne můžete kontaktovat na email: tvorime.nebenazemi@seznam.cz