Chceš poznat proč jsi jaký jsi? Podívej se na svůj rod

04.07.2023

Jsi už vědomý a chtěl bys blíže pochopit svou pozici v tomto životě? Chtěl bys zjistit, proč jsi, jaký jsi? Čím je to dáno a jak to lze změnit? Chceš objevit své dary, které jsou v tobě uložené, ale ke kterým se z nějakého důvodu nemůžeš dostat? Pak jsi ještě nejspíš nečetl knihu Tajemství rodových linií od Radomíra Němečka. 

Mám za to, že tato kniha by měla být stejně jako slabikář používána v každé škole. Já samotná, když jsem ji před třemi lety četla jsem byla nadšená, že konečně chápu, jaká je moje pozice v tomto světě. A už tehdy jsem věděla, že přijde doba, kdy pana Němečka vyhledám s prosbou o pochopení mé životní cesty a mých vztahů. A tato doba nedávno nadešla. On sám si prošel v životě hoooodně náročnou cestou - ale tak to už bývá u lidí, kteří mají tomuto světu něco pozitivního přinést - protože teprve když sami prožijeme někdy doslova těžký život - dokážeme následně ostatní lidi zcela pochopit - pochopit situace, které se jim dějí, kterými procházejí, pochopit, jak vnímají své nemoce, pochopit jejich psychiku atd.

V životě se nám děje plno věcí. Naše vztahy nefungují, přicházejí k nám nemoci, jejichž příčinu stále ještě často hledáme ve vnějším světě, namísto toho, abychom se podívali dovnitř sebe samých. Já jako člověk, jehož mysl je někdy hooooodně aktivní a utišit ji není jen tak jednoduché, často hledám a zjišťuji, z jakého důvodu se mi v životě věci dějí, proč zažívám, co zažívám a jaký význam mají moje prožitá traumata na mé zdraví. A právě skvělý terapeut Radomír Němeček dokáže každého navést na cestu pochopení sebe samého. Pomáhá cestu uvidět a pochopit. 

Nedávno mi byl také doporučen program 4 kroky ke svobodě https://vnitrniklid.eu/ , který je mimochodem úžasný. A někdy sama koukám, jak jsem do této chvíle mohla žít s "šátkem přes oči". Tento program poskytuje odpovědi na vaše nejniternější otázky, popisuje vaši pozici v rodě, dává vám návod jak z této pozice udělat svou výhodu a také vám poskytuje náhled na to pochopit, co je vaším úkolem v tomto životě, jaké máte dary a jakou cestou se k otevření vašeho potenciálu dostanete. A co je nejdůležitější, tento program je připraven pro vědomé osoby, které jsou již připraveny uchopit zodpovědnost za své životy do vlastních rukou a které tak chápou, že to, jací jsou a to, jaké životy vedou, se odráží na jejich dětech, jejich zdraví a spokojenosti. Protože když pochopíme, že to, jak se naše děti mají je dáno jen tím, jací jsme my - tj. jaké vzorce nám byly naším rodem předány, jaké hodnotové systémy jsem převzali, proč jsme určité konkrétní nemoci z našeho rodu generačně také převzali, tak teprve pak můžeme z našeho rodu vzít to pozitivní a naopak to negativní vědomě opustit.

Jsem moc ráda, že se na své cestě zase posouvám o kus dál, baví mě poznávat, že to, jaká jsem má svůj konkrétní význam. Také mě baví vidět, že pokud chci něco zažívat jinak, pokud se chci cítit jinak, pokud chci být zdravá - to vše je závislé pouze a jen na mě a na mém vědomí. A to je pro mě skutečně krásná cesta plná překvapení, vzrušení a úžasu. Díky proto všem lidem ve svém životě, díky nimž jsem se nyní dostala až tady, kde jsem. Jsem za to velice, ale veeeelice vděčná :)