Chřipka

27.12.2022

Chřipka je aktuální téma. Chřipku v tomto období prodělává mnoho lidí. Také jsem ji prodělala. Chřipka je spojená s testem naší populace. S tím, jak se mění náš svět, naše vibrace v něm, tak i celá populace je postavena na práh změny. A chřipka je skvělým pomocníkem nejen transformace, kdy jsou naše těla doslova čištěny od starých energií - skrze vykašlávání všeho, co nás dusilo, skrze bolesti našich krků - když jsme buď nahlas nedokázali pořádně vyjádřit svůj názor, nebo jsme naopak náš názor vyjadřovali pevně a tvrdě na úkor ostatních. 

Chřipka je spojena také se zvýšeným výskytem hlenů - smrkáme - tímto se naše tělo čistí od všech vnitřních nánosů a všeho starého, co nám už neslouží. Čistí se doslova energie všech našich těl - hlavně těla emocionálního, které v sobě zadržovalo spoustu emocí, které se teď v podobě hlenu dostávají z těla ven.

Pokud máme chřipku, často nás bolí i hlava - jde o to, že hlava je centrem našeho myšlení a je proto třeba se ptát - nepřemýšlíme nad některými věcmi až přespřýliš, nebo nelámeme si s něčím až nadmíru hlavu? Odpovědí je -zbav se snahy o kontrolu ve svém životě - zbav se snahy všechno řídit a pusť myšlenky, odpočívej a neuvažuj.

Během chřipky nás taky bolí svaly - svaly jsou naším motorem, naší sílou - pokud nás svaly bolí - je na čase si uvědomit, že život není  jen o výkonech, ale je třeba mít rovnováhu mezi výkonem a odpočinkem.

Celkově lze chřipku stejně jako nachlazení a rýmu shrnout takto - Přespříliš se v našich životech vysilujeme, honíme se a málo odpočíváme. Nechceme se vzdát kontroly nad našimi životy, vysilujeme se nadměrným přemýšlením a nadměrným množstvím myšlenek. 

Chřipka i nachlazení k nám často taky přichází v okamžik, pokud máme čelit nějaké pro nás nepříjemné situaci a my jí čelit nechceme - aktivují se tak v našich tělech obranné procesy, které nám skutečně mají zabránit se pro nás nepříjemné situace zúčastnit. A my pak doslova máme i reálnou záminku se dané situace neúčastnit, neboť jsme fyzicky indisponováni.