Energie našich těl

06.10.2022

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckrUptpBfj6vbECTRT7FgIkxBxTyS7nYcMuyhnKnm2ZSTLdg/viewform

Každý z nás vnímá, že nás tvoří fyzické tělo. Avšak fyzické tělo je "jen" to tělo, které je, dá se zjednodušeně říci, nejnižším vibračním tělem z našich všech těl. Je to tělo hmotné. Avšak to, že naše těla tvoří i mnoho dalších, jemnohmotných těl, už tak moc lidí nevnímá. Tato těla většina z nás nemůže spatřit zrakem, a proto je pro mnoho lidí někdy doslova nemožné příjmout skutečnost jejich existence. Avšak právě na těchto jemnohmotných tělech velmi záleží, záleží na jejich stavu v jakém se nachází, protože jsou to právě ta těla, v nichž se naše energetické nesrovnalosti projeví jako první. A když je již s těmito jemnohmotnými těly něco v nepořádku, teprve za nějakou dobu (a někdy i hodně dlouhou dobu) se stav jemnohmotných těl projeví na našem fyzickém těle - ve formě nemoci.

K tomu, abychom se mohli těšit svému zdraví, je třeba dbát o své tělo - a nyní tedy již víme, že se nejedná pouze o tělo fyzické. K tomu, abychom se cítili v pohodě v rovnováze a harmonii je třeba věnovat se energiím, které mají na náš život velmi silný vliv. Jedny ze základních energetických center v našem těle jsou jak mnozí víte, čakry. Čakry jsou energetická centra v našich tělech, která vycházejí z našeho emocionálního a psychického rozpoložení a mají vliv nejen na náš fyzický stav. Význam čaker je často podceňován, ale vše, jak žijeme, jaké máme vztahy, jaké nemoci nás trápí, to, zda jsme se svými životy spokojeni, zda se umíme radovat a užívat si, nebo naopak to, zda jsme neustále pod vlivem strachů, obav tak to všechno se promítá do našich těl, která jsou jako plátno, na nějž je náš vnitřní děj promítán.  A náš vnitřní děj je promítán i do našeho okolí, do lidí, které potkáváme, do situací, které zažíváme, do kvality života, jaký ho žijeme. Často význam čaker podceňujeme a přitom utvářejí mnohé.

A jak správně harmonizovat naše čakry, abychom mohli žít naplněné plnohodnotné životy s pocitem radosti a štěstí. Je třeba začít na sobě pracovat. Sama se nacházím právě ve fázi velké práce na sobě. 

Jak možná víte z mých předešlých článků, nedávno jsem potkala pana Róberta Kočiše ze Slovenska, který mě i mé rodině hodně pomohl a neustále pomáhá. Právě Róbert vede také online kurz harmonizace čaker a dozvědět se o tomto kurzu můžete více tady: 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSckrUptpBfj6vbECTRT7FgIkxBxTyS7nYcMuyhnKnm2ZSTLdg/viewform

Pokud tedy chcete stejně jako já převzít odpovědnosti za své životy a jejich kvalitu do svých rukou, je třeba začít jednat. Starat se o sebe a uvědomit si význam sebe sama.

Přeji nám všem, abychom úspěšně pronikli do tajů našich životů, také do té skutečnosti, že tvůrci našich životů jsme jen my sami, stejně jako to, že my sami jsme odpovědni za vše, co se nám v našich životech děje. 

A hlavně nikdy nezapomeňte, že dokud tady stále jsme, tak nikdy není pozdě na změnu!!!

Vaše Jana.