Nastal čas odejít od starého (2020)

12.01.2021

Rok 2020 byl velmi specifický. Přinesl nám v mnohém stagnaci, nutnost se zastavit a ukončit své určité záležitosti / aktivity / koníčky. Byl to rok nuly 0 (2020). Byl to rok resetu. Avšak takového resetu, který nepamatujeme. Vše, co se během tohoto roku událo bylo nutné k tomu, aby nás to připravilo na změny, které postupně přijdou. Nyní, rokem 2021 jsme začali již jedničkový rok. Rok plný nových začátků, ve všech směrech. Energie roku 2021 se začne postupně rozjíždět a stagnace, která byla spojována s rokem předcházejícím bude ta tam. Tento jedničkový rok nám přinese spoustu nových začátků. Vše, co bylo nutné pročistit a ukončit, přinesl rok předchozí 2020, rok resetu. Nyní již budeme postupně pociťovat začátky ve všech oblastech. V oblastech partnerských, pracovních, mezilidských. 

Očista, která rokem 2020 započala však trvat ještě dále bude. Avšak bude spojena i rozvojem nových věcí. Tento rok nebudeme již jen sedět a doufat, že to všechno nějak dopadne a že se vyřeší. Budeme aktivnější - a to v mnoha směrech. 

Dovolíme tak sami sobě vzlétnout k novým obzorům, dovolíme si zakusit věci, které jsme do této doby neokusili. Dovolíme si zkoušet nové výzvy a plnit si své sny.

Pusťme se již všech našich starých nepotřebných věcí, vztahů, záležitostí, naučených vzorců chování. Pusťme se všeho, co nám už neslouží a neposouvá dál. Jakmile se pustíme posledních pout, která nás v minulosti drží, budeme připraveni přijímat nové a lepší věci, směry, záležitosti a vztahy, které se tu pro nás do této doby připravovaly :-)