Nenechme se zastrašit

25.02.2021

Strach je to, co nás tahá dolů. Především vibračně. Když se nenecháme strachem ovládat, jen tak si na nás nějaké události, ve světě se odehrávající, nebo lidé na ostatní negativně působící, nepřijdou. 

V současné době se všichni pozvedáváme. Pozvedáme své vibrace (někdo třeba ví, o čem hovořím, pro jiného je to pozvedání na úrovni vědomí) avšak čím více naše společnost stoupá, tím intenzivnější tlak protistrany jde cítit. Tak to již chodí. To, že se stáváme vnitřně svobodnějšími, chápajícími a vnímáme určité zákonitosti, tj. proč se věcí dějí, však zesiluje vše negativní kolem nás, mající za cíl nás stáhnout zpět dolů. 

Vidět to můžeme na dnešní situaci. Příklad koronaviru mluví za své. Lidé, přestože mají svobodu, jsou volní, můžou nechat zaznít svůj hlas, jsou pod neustálým tlakem strachu, který se na ně valí z médií, rádií, okolí atd. Kdo ještě stále kouká na zprávy, aby se zase dozvěděl o tom všem, co se ve světě událo, tak se dobrovolně zbavuje své pozitivní energie a odevzdává se pod křídla strachu. Co můžeme ve zprávách slyšet? Samozřejmě jen negativní události, které se daný den odehrály. To, že je do sebe nasáváme značně snižuje naše vibrace a upadáme tak snáze do stresu, depresí, zoufalství nad tím vším. Proč by nám  zprávy říkaly něco pozitivního, že? Vždyť cílem médií není lidi těšit, zvedat jím náladu, bavit je a přidávat jim na optimismu. Cílem médií je ukazovat strašlivou a ničivou stránku světa a vytvářet tak v lidech obavy o svojí budoucnost.

Současná situace graduje. To můžeme vidět všichni. I my, co zprávy nesledujeme. To, co se tady teď děje je naší zkouškou, jestli se všemi těmi nařízeními, zákazy, příkazy a povinnostmi necháme jednoduše zastrašit a dovolíme tak strachu nad námi zvítězit, nebo zda přes vše, co se děje si udržíme svou energii a neodevzdáme ji dobrovolně straně strachu. 

Důležité je však poukázat na to, že když začneme skutečně s něčím bojovat, podporujeme to svou energií. Takže celou tu záležitost akorát energeticky posilujeme. Tudíž, i když nesouhlasíme s nesmysly, které tady teď určití představitelé zavádějí, protest proti nim je akorát posílí.

Co můžeme tedy dělat? Ano, opatření, nařízení, příkazy, zákazy tady zkrátka jsou, tak ok, budeme je dodržovat. Ovšem vnitřně si nenecháme svou energii dobrovolně ubírat. O všem tomto si můžu myslet své, můžu to dokonce i klidně říkat, avšak do boje s protistranou netáhnu. Proč? Je to jednoduché. Nestojí mi za to, abych se kvůli ní energeticky srážela níž a níž. 

Pokud toto dokážeme, síla strachu naší společnost nikdy nemůže ovládnout. Pokud dokážeme zůstat přes to všechno, co se odehrává, klidní a nad věcí (zůstat ve svém středu), pomůžeme tím zvítězit nám všem nad strachem (temnotou). 

U všech lidí, kteří rozumí o čem tady píšu je teď nezbytné zachovat si svůj klid a pokoj. Je důležité nenechat se vyvést z míry zprávami, které k nám ze všech stran přichází. Je důležité setrvat nad věcí a vydržet. Protože po tom největším temnu, vždycky nastane světlo. Stejně tak jako po temné noci duše nastane úžasné probuzení.

Zůstaňme proto co nejvíce ve svém středu, buďme stále klidní a nenechme se ovlivňovat tlaky okolí, ať jsou již silné jakkoliv. Brzy se zase svobodně nadechneme.