Nový svět

21.01.2022

Svět se mění a my s ním. Toto jsem už jednou ve svých článcích zmiňovala. Teď si tuto skutečnost uvědomuj stále víc a víc. Jsem strašně ráda, že poznávám nové lidi, lidi, s nimiž můžu sdílet své zážitky, radosti, názory. V tomto čase, kdy se v našich životech věci mění, rodí se něco nového, potkáváme osoby, které se mají stát našimi průvodci. To, co jsme, co cítíme, že jsme, to vyzařujeme. A tak stejně přitahujeme do svého života to stejné. Jsem moc ráda, že poznávám osoby, které jsou stejného smýšlení jako já. Osoby, s nimiž můžu svůj duchovní svět sdílet a dělit se o zážitky z něj. Dnes jsem potkala osobu, která je, řekla bych, úplně stejná jako já. Ví, že existuje něco mimo tento reálný svět. Ještě před nějakou dobou bych si nedokázala představit, že můžu poznat lidi, obdobného smýšlení, jako jsem já. Teď však vidím, jak moc nás už probuzených je. Jsem za to nesmírně vděčná. 

Vím, že toto období má v mém životě velký význam. Zase se posouvám ve svém myšlení dál a tím pádem měním i svůj reálný svět. Měním svou realitu. 

Přestože se mi v životě odehrávají období, kdy bych nejraději nikoho neviděla a neslyšela, existují taky období, jsem nesmírně ráda, že s někým můžu sdílet své poznatky, zkušenosti, zážitky, radosti stejně jako starosti.

A víte co je nejdůležitější? Když začneme naplňovat skutečně to, co chceme. Když začneme konečně žít to, co co chceme žít.  

V této době vím, že se posouvám dál, dokonce cítím, že musím jít dál. Všem osobám, které do mého života vstoupily z důvodu, že mě měly mnohé naučit - děkuji vám. Díky, že jste mě učili své vlastní hodnoty, své sebelásky, že jste mě učili věřit sobě samé a spolehnout se na svou intuici a své pocity. Díky, že jsem vás potkala a díky z to, že tímto uvědoměním vás už můžu nechat s klidem ve své duši odejít. To, co jste mě měli naučit, jste mě naučili a tak nastal čas, kdy se můžeme od sebe odpojit, rozejít. Díky za toto poznání.