Oči

22.12.2022

Oči. Díky očím vidíme svět kolem nás. Pokud nás trápí obtíže či nemoci spojené s našima očima, často se jedná o to, že svět nechceme vidět tak, jak ho reálně vidíme. A proto se i náš zrak začne zhoršovat. Chtěli bychom svět, který nás obklopuje vnímat jinak - ať už přívětivěji, krásněji, či jakkoliv jinak. 

Oči jsou také doslova bránou do naší duše. A proto, jak jsou na tom naše oči, tak je na tom naše duše.

Ovšem náš zrak nám taky ukazuje na náš vnitřní stav. Pokud se v našich tělech hromadí toxiny, neboli odpadní látky, které se ale nemůžou normální cestou dostat ven - snaží se tělo očistit od těchto toxinů jinými způsoby. Stejně jak se může naše tělo snažit očistit od toxinů např. skrze kůži (projevy na kůži - ekzémy, puchýře, opary, aj.), prostřednictvím našich vlasů (padání vlasů), prostřednictvím našich nehtů (nepevné nehty s tendencí se lámat), tak stejně tak se naše tělo může snažit očistit skrze oči, kdy se náš zrak může začít zhoršovat. 

Oči jsou také kontrolkou našich jater. A proto při potížích s očima se zaměřte také na svá játra a na jejich vhodnou očistu.

Krátkozrakost - člověk se bojí podívat dál - potlačuje v sobě strach z budoucnosti.

Dalekozrakost - člověk se nedívá na žití v přítomném okamžiku, ale zaměřuje se více do budoucnosti - zaměřuje se na budoucnost víc než je zdrávo.

A jak toto napravit? Prvotně je podstatné doslova "změnit pohled" na naši záležitost či náš zdravotní stav. Změna úhlu pohledu a přijmutí toho, že naše tělo potřebuje očistu, je prvním krokem k úspěchu.

V případě, že chcete nalézt příčinu vašich potíží se na můžete na mne obrátit: tvorime.nebenazemi@seznam.cz