Očista prostředím

04.09.2023

Právě jsem se po dvou týdnech vrátila od moře. Dovolená, na kterou jsem se těšila už mnoho let. A byla skutečně nádherná. Byla to dovolená, na které jsem potkala a poznala to, co už dlouho ne. 

Každý z nás žije ve svém prostředí, které na nás silně působí svým energetickým vlivem. Když však jednou za čas toto prostředí na chvíli změníte, vstoupíte do energií jiných, pro vás tudíž překvapivých. Zažijete věci, které jste dlouho nezažili, poznáte nové lidi, nové kamarády. Objevíte krásy, na které jste zapomněli.

A tak i já vyrazila na dovču se svou pětiletou dcerou a můžu doopravdy říct, že to byla má nejlepší dovolená.

Poznaly jsme nové kamarády, se kterými jsme strávily nádherné společné dny. Opět jsem se utvrdila, že nic není náhoda - zvlášť když potkáte lidi, kteří mají úplně stejné smýšlení jako vy, lidi, kteří jsou na stejné duchovní vlně  a taky tak rádi o sobě a světě kolem zjišťují mnoho věcí a stejně tak na sobě pracují.

Díky těmto novým lidem a hlavně díky našim dětem jsem v sobě opět "oprášila" tu "starou" Janku, která tady byla tak cca před 20 lety:-). Opět jsem objevila krásu potápění a podmořského světa, zjistila jsem, že něco jako v moři prováděné kotrmelce ještě svedu:-) a absolvovala jsem pro mě dost fyzicky náročný pobyt na skákacím mořském hradě :-D. Celkově takovýchto výzev bylo víc. Je to tak, když vás děti učí opět navracet se k vašemu dětství, vnitřnímu dítěti a té radosti, kterou jako dítě ze všeho prožíváte.

Byl to celkově nádherný zážitek a vždy na něj budu s úsměvem pamatovat.

Co jsem si opět připomněla je to, že pokud chceme ve svém životě vidět svět z jiné perspektivy, je často nutné, změnit alespoň na chvíli prostředí a poznat tak svět z úhlu, na který jsme zapomněli. V mém případě to byl svět plný slunce, krásné přírody, nejen té na souši, ale rovněž té podmořské, svět nalezení nových nádherných přátelství a dobrodružství. A jsem za toto opravdu vděčná :-).

Tak i vám všem přeji, ať nezapomenete, jak je tento svět krásný a pestrý. Ať nezapomenete, co vše se v tomto světe skrývá, někdy je jen třeba se zastavit a podívat se na svět dětskýma očima - teprve pak jsme schopni vidět tu neskutečnou nádheru úplně ve všem - i v tom jednom kamínku v moři:-).

Mějte se krásně

Janka