Přechod do vyšších vibrací

20.12.2021

Název tohoto tématu se některým může možná zdát jako sci-fi. Co to je? Jako jak přechod do vyšších vibrací?  

Stačí se na to podívat i zcela jednoduše. Vše, v čem žijeme je energie. I na škole nás to všechny učili. Vše je energie a vše má svou energii. Stejně tak my lidé máme určité energie. Energie existují nejen všude kolem nás, ale i v nás.

Naše tělo má vibrace. Naše tělo stejně jako naše myšlenky a emoce, zkrátka vše je energie. Stejně tak každá nemoc má vibrace, i dokonce ta současná, o které teď celý svět mluví. Energie těchto nemocí jsou nízké a dotknou se těch lidí, kteří mají energetické vibrace obdobné jako má ta která nemoc.  Důvodem onemocnění nás lidí určitými nemocemi, jsou mimo jiné různé poruchy a různé energetické disbalance (naše energie se značně ovlivňuje naší psychikou, našimi emocemi, které prožíváme, strachy, které cítíme, únavou, nervovým vypětím a vyčerpáním). Vše, co má snížené vibrace, tj. vše, co vibruje na nízké frekvenci, je ohroženo viry a nemocemi. Je to tím, že podobné přitahuje podobné. Nízká energie přitahuje nízkou. Proto je třeba na sebe myslet a starat se o sebe. Starat se o to, co cítíme, jak to cítíme, co prožíváme, jak to ovlivňuje nás a naše blízké.

To je také další věc. Všechna naše rozpoložení, psychické, emocionální, se nemusejí projevit na našich tělech a na nás samotných (i když se tomu takto skutečně často děje, psychosomatika je v dnešní době známá a zřejmá stále více a více lidem), ale můžou se projevit na našich dětech. Děti jsou s námi velmi silně energeticky propojeny a každá naše sebemenší změna energie je zaznamenána i v energetickém poli našich dětí. Děti jsou jako přijímači nebo jako houby. Nasají do sebe všechno. (A nejen to, o čem všichni víme, tj. to, co my jako rodiče říkáme, to, jaké grimasy používáme, to co si myslíme, že je správně a že není.) Děti do sebe nasávají naše energie a ty se pak projevují v jejich fyzickém stavu. Třeba uvedu příklad zase sebe. Když jsem žila ještě zcela jiný život, kdy jsem popírala všechny své pocity a všechny své strachy držela v sobě, dcerka trpěla silnými ekzémy. Když jsem měla období ve svém životě, kdy se mi děly takové věci, které jsem horko těžko mohla strávit, dcerka trpěla salmonelózou. Celý její zažívací systém v sobě nic neudržel a nemohla nic strávit. A tak to zkrátka je. Můžu vám tady o tomto povídat, protože jsem si mnoha takovými věcmi taky prošla a jedině díky tomu jsem poznala, jaký je skutečný vliv našich energií mezi námi samotnými navzájem.

Stejně tak je to mezi námi lidmi, kteří nemusíme být ani v příbuzenském stavu. Z někoho cítíme energii, která nás nabíjí, máme pocit, že nás dělá silnějšími a lepšími - a zkrátka v blízkosti této energie chceme být. Pak jsou zase lidé, kteří nás svými vibracemi stahují dolů a dolů, a to třeba aniž by cokoliv museli říct. 

Energie jsou všude kolem nás i v nás. To nelze popřít. A k čemu bych ráda dospěla je toto. Všichni v tomto období zvyšujeme své vibrace, zvyšujeme svou energetickou hladinu. Celosvětově. Naše vibrace se mění a to můžeme pociťovat na svých fyzických tělech. Naše těla se mění, měníme například i svou stravu. Mění se naše myšlení a smýšlení. Mění se to, že jsme tlačení do toho změnit naše cítění. Tyto změny nemusí být pro mnoho lidí vůbec jednoduché. Vzdát se toho, co jsme doteď žili a jak jsme doteď smýšleli není jen tak. Avšak všichni, kteří lpíme na tom, co nám už neslouží, na tom, co nás stahuje energeticky dolů, budeme tlačeni a někdy doslova dokopávání ke změnám, které nám mají vytvořit naše nové já. Vydržte toto náročné období, období čištění a vzdávání se lpění. 

Vydržte.