Předsevzetí

01.01.2021

A je tady Nový rok 2021. Jelikož je přímo 1.1. ,pak myslím nastal čas na novoroční předsevzetí. Mnoho z nás se asi bude chtít zbavit některých svých neřestí nebo začít dělat něco nového. Ať si zvolíme jakékoliv předsevzetí, věřím, že to můžeme dokázat. Stačí mít jen trpělivost sami se sebou a rovněž mít důvěru, že dokážeme cokoliv si zamaneme. Pakliže budeme vytrvalí. 

Jak jsem již mnohokrát zmiňovala, náš život je protkaný životními lekcemi a zkouškami, proto když už se pro něco rozhodneme, snažme se při prvním zaškobrtnutí nesejít z cesty a nezměnit náš cíl. Protože když něčemu skutečně věříme, dokážeme to. Avšak klacky, které nám na naší cestě budou házeny pod nohy, jsou jen zkouškou, jak skutečně vážně si za svým cílem stojíme. 

A proto nevzdávejme se hned, když se nám něco nepodaří. Snažme se opět dostat k našemu cíli, přestože cesta bude klikatější a možná i trnitější, než jsme mysleli. 

Přeji nám všem do Nového roku 2021, abychom se nevzdávali našich snů a cílů, protože pokud po nich skutečně prahne naše srdce, dosáhneme jich. Jen musíme mít sami se sebou trpělivost a měli bychom být připraveni na překážky v naší cestě, které se můžou objevit. Avšak jeli naše víra ve sny a cíle silná, zvládneme to. Zvládneme i situace, které se nám můžou zdát nezvladatelné.

Přeji nám všem, abychom objevili štěstí v sobě a tím měli i šťastný Nový rok 2021!!!