Ruce

22.12.2022

Ruce. Díky našim rukám můžeme něco dělat, něco vyrábět, pracovat, něco dávat a něco přijímat, tvořit. Rukama nejčastěji fyzicky pomáháme. V případě, že naše ruce onemocní - tj. zlomíme si ruku nebo máme jiné potíže v oblasti rukou, pak se často jedná o to, že máme v našem životě nerovnováhu právě v pomáhání - buď někomu pomáháme hodně nebo zase naopak málo. Problémy s našima rukama můžou znamenat, že odmítáme chopit se šance, odmítáme něco konat nebo nechceme něco přijmout.

Loket je symbolem naší schopnosti se prosadit, postavit se za sebe a nastavit si hranice a pokud vás nemoc postihne právě v oblasti loktu, máte některou z těchto oblastí zřejmě nevyváženou.

Často, když něco neslyšíme nebo slyšet nechceme a jdeme jednostranným směrem, musí být něco v nás zlomeno, aby se náš pohled změnil - a tak přichází zlomeniny. 

Pokud nás zasáhne nemoc na levé části - levé ruce - je tato oblast spojena především s emocemi a pocity - je to ženská stránka, která není v pořádku. Může se jednat o naše problémy ve vztazích, případně v neposlouchání sebe sama. Pokud nás zasáhne nemoc na pravé straně - na pravé ruce - souvislost se nachází v naší rozumové sféře. Může se jednat o problémy v práci, může se jednat o to, že něco vyhodnocujeme příliš rozumově a tak musí být náš rozum "zlomen", aby došlo ke změně i v našem myšlení.

Souvislostí s našima rukama může být mnoho, a proto pokud Vás zajímá konkrétní vaše nemoc a její příčina, můžete mi poslat email na: tvorime.nebenazemi@seznam.cz a můžeme se pokusit nalézt příčinu vaší NE MOCI společně.