Silová zvířata

04.06.2023

Dnes je úplněk. Síla všech energií je v nejvyšší možné míře.  Ale co takhle právě dnes nalézt, jaká zvířecí síla se v nás skrývá? 

Silová zvířata. Možná už jste o nich někdy slyšeli. Každý z nás má na duchovní úrovni nějaké silové zvíře, nějaký atribut, který jej po určitý čas života provází. A provází ho také z nějakého důvodu. Naše silová zvířata se v průběhu života mění, neboť pro každé období, kterým procházíme potřebujeme odlišné kvality energií.

Existuje také totemové zvíře a to bývá často jedno. Jedno dominantní zvíře, které nás provází po celý život, tj. jeden atribut, jehož vlastnosti jsou naši duši blízké a z nichž může vycházet a posouvat se díky nim dál.

Silová zvířata nám mohou hodně napomoci, navnímáme-li si je a zvědomíme si jejich konkrétní kvality.

Mým životem prošly silová zvířata, jako je srnka, racek a nedávno jsem objevila své totemové zvíře - kterým je sova. Sova, která je nositelkou tajemna, kdy dokáže vidět tehdy, kdy ostatní nevidí, a to i v té největší tmě. Dokáže se v ní orientovat stejně dobře, jako ve světle. Má vhled tam, kde není běžným okem vidět. Medicína sovy jde často až za hranice viditelného. Sova tiše pozoruje dění kolem sebe, a vidí souvislosti, které mohou některým unikat. Sova před nás také postaví naše největší stíny, strachy a obavy. A to jen proto, abychom se jim podívali do tváře a vypořádali se s nimi. 

O mnoha dalších silových zvířatech se můžete dočíst kdekoliv na internetu. Tam si taky můžete význam jednotlivých silových zvířat jednoduše dohledat. Ale jak své silové zvíře zjistit? Zkuste zavřít oči, uvolněte se, párkrát se zhluboka nadechněte a představte si první zvíře, které vás napadne. S největší pravděpodobností je právě toto vaše silové zvíře. Nesnažte se do zjišťování však zapojovat mysl a vymýšlet si zvíře, které by se vám líbilo, aby bylo právě tím vaším. Takto to nefunguje. Stačí první vteřina, která vám dá odpověď na otázku, "kdo je mým silovým zvířetem". Ještě doplním, že jich může být několik a jak jsem již nahoře zmínila, tato zvířata se nám i v průběhu našich životů mění. Silové zvíře na sebe může taky upozornit samo - neboli pokud často narážíte na nějaké konkrétní zvíře i v tomto fyzickém světě, může právě takto na sebe upozorňovat a chtít po vás, abyste začali vnímat jeho kvality na svých vlastnostech. Silové zvíře můžete potkávat i ve snu, tam se s námi také často spojují.

A co nám může přinést to, že si uvědomíme své silové zvíře? No zkrátka to, že když si zvědomíme jeho vlastnosti, můžeme v sobě jeho vlastnosti nalézt a můžeme z těchto našich vlastností učinit velké výhody, když se naučíme, jak s nimi zacházet. Tato zvířata nám mohou být velkou inspirací. Jsou to naši průvodci, na které se můžeme obracet a žádat je o rady. Oni tady jsou a poslouchají nás. Komunikují s námi skrze znamení, nápady, vhledy, zkrátka intuici. Když se budeme snažit jim naslouchat, mohou nám vskutku hodně pomoci.