Svět kolem nás a jeho utváření prostou myšlenkou

26.01.2023

Bylo nebylo a z jedné prosté myšlenky vzniklo všechno. Kdybychom to brali úplně od začátku, tak zjistíme, že všichni, kteří tady jsme, jsme přesně takoví, jací jsme chtěli být. Všechna realita kolem nás je vytvářena na základě našich myšlenek. To, jaké lidi kolem sebe máme, co kým se obklopujeme a taky to, v jakém prostředí žijeme jsme si vytvořili my sami. Naší jednoduchou a prostou myšlenkou. 

O tvorbě reality by se toho dalo napsat mnoho. To jak myslíme - takoví jsme. Každá naše myšlenka je nově vytvořenou energií. Každá myšlenka, která nás napadne zanechává na tomto světě stopu a dříve či později se i v reálném světě kolem nás projeví. Jak jsem již zmínila, každá myšlenka je energií a jednou vytvořenou energii, jen tak něco nezruší. Co lze dělat, když se této energie myšlenky chcete zbavit? Je třeba tuto energii přepsat - nahradit - přeměnit. Jednoduše řečeno, každá naše myšlenka - ať pozitivní nebo negativní, která nás obklopí a to aniž bychom si to na vědomé úrovni uvědomovali je energie, která se zapíše hluboko v nás a tam setrvává tak dlouho, než nastane její čas k tomu se projevit. Každá myšlenka, spojena s emocí znamená vznik. 

Své myšlenky je třeba si hlídat, a do myslím v nejvyšším zájmu náš všech. Pokud vás často napadají negativní myšlenky, které navíc spojíte s emocí - jejich projev ve vaši fyzické realitě je zajištěn. Tuto skutečnosti si nemusí nikdo z nás ani uvědomit. 

A proč to takto je?

Když jsme sem na svět přišli, tak jsme přišli projevovat náš tvůrčí potenciál a skrze něho poznávat sebe sama. Náš tvůrčí potenciál, který každý z nás v sobě nese spočívá právě v umění tvořit si svět takový jaký chceme jen pouhou myšlenkou. Myšlenka je náš dar, díky kterému jsme všichni tady a je na nejvyšším čase ho začít vědomě ve prospěch všeho a všech používat.

Pokud jsme za život do sebe uložili plno negativních myšlenek, které spí ve vašem podvědomí a čekají na nejvhodnější dobu, kdy se budou moci projevit, je třeba pracovat na jejich přepisu. 

Jedna negativní myšlenka se vytvoří za sekundu. avšak k tomu, aby byla tato myšlenka přepsána na pozitivní je třeba mnohem větší energie a to dokonce energie počítané ve dnech.

Každý z nás je tvůrcem svého života a právě díky tomu bychom si měli uvědomit, že mít kontrolu nad svými myšlenkami je skutečně to, co nám zajistí život přesně takový, jaký chceme.