Nyní nová FB skupina, Psychosomatika, Cesta k uzdravení

https://www.facebook.com/groups/2015239048846097<br>Narozeniny

28.09.2023

Za pár dní mám narozeniny. Co si většina z nás o tomto čase uvědomuje? Někdo nechce o dalších narozeninách ani slyšet. Někdo se až bojí vyslovit nahlas svůj věk. Já to však vidím jinak. Jsou i takoví, kteří skutečně své narozeniny berou jako oslavu života. Vždyť je krásné, že jsme se tohoto věku vůbec dožili:-)!!!.....Škoda, že někdy musíme zakusit...

Dnes se spolu podíváme na jeden z dalších vašich dotazů, týkající se našich dětí.

Dnes bych se s vámi chtěla podělit o jedno téma týkající se sebehodnoty.

Právě jsem se po dvou týdnech vrátila od moře. Dovolená, na kterou jsem se těšila už mnoho let. A byla skutečně nádherná. Byla to dovolená, na které jsem potkala a poznala to, co už dlouho ne.

Je brzy ráno, nebo spíš ještě noc a já jdu psát tento článek. Je to článek o osobní vině. Je to článek o tom, jak dokážeme sami sebe podvědomě vinit natolik, že nás to až ničí, někdy nás to doslova zničí.

Jaké to je když stále posloucháme svou mysl? Někdy nás naše mysl doslova brzdí za cestou našeho osobního postupu. Před pár dny jsem se mohla zúčastnit několikadenního kurzu, ve kterém jsme společně s ostatními intuitivními kamarády poznali, jaké to je, nechat svou mysl vypnout a mít v hlavě "čisto". I přes veškeré techniky, kterými se někdy člověk...

Sebepoznání

20.07.2023

V mých nedávných videích jsem už zmínila, jak nás vlastně naše dětství utváří po zbytek našeho života. Nyní tuto skutečnost ještě dále rozvedu.

Možná jste ho potkali, možná ho právě potkáváte. Cítíte silné pouto, přestože se skoro neznáte? Cítíte hluboké vnitřní napojení, přestože se třeba i dlouhou dobu fyzicky nevidíte?

Nedávno jsem potkala muže, u něhož by mnoho lidí mohlo říct, že má vše, o čem se ostatním může jen zdát. Přesto tento člověk cítí v sobě hlubokou prázdnotu.

Jsi už vědomý a chtěl bys blíže pochopit svou pozici v tomto životě? Chtěl bys zjistit, proč jsi, jaký jsi? Čím je to dáno a jak to lze změnit? Chceš objevit své dary, které jsou v tobě uložené, ale ke kterým se z nějakého důvodu nemůžeš dostat? Pak jsi ještě nejspíš nečetl knihu Tajemství rodových linií od Radomíra Němečka.

Asi jste si všimli, že děti, které se sem rodí jsou už jiné, něž jsme byli my, než byli naši rodiče. Děti, které sem přicházejí, si stojí za svým názorem, často jdou proti systému, ve škole často neudrží pozornost, a to jen proto, protože již ví, co je pro ně podstatné a co ne. A některé věci, které jsou...

Dnes je úplněk. Síla všech energií je v nejvyšší možné míře. Ale co takhle právě dnes nalézt, jaká zvířecí síla se v nás skrývá?

Už jste někdy měli sen, ve kterém jste si uvědomili, že sníte? A věděli jste, že pokud skutečně ve snu objevíte, že sníte, můžete prostou myšlenkou utvářet svou realitu okamžitě?

Radost

24.05.2023

Dnes jsem měla krásný den. Den, na jehož počátku bych to snad ani neřekla. Tak nejprve jsem sama zapomněla na něco takového, jako je to, že mám vlastně svátek:), během dne mi to však hodně krásných duší připomnělo. Za to vám všem moc děkuji. Děkuji za vaše přání, která mi skutečně udělala radost. Už poznám, co přichází od srdce a...